Illustration

Даже во время войны мы даем нашим детям счастливое детство 

АкваСадик "Oстрова"

Харьковское частное учреждение дошкольного образования 

(обладающий убежищем с генератором)

Illustration

Даже во время войны мы даем нашим детям счастливое детство 

АкваСадик "Oстрова"

Харьковское частное учреждение дошкольного образования 

(обладающий убежищем с генератором)

Illustration

"Острови" — мережа дитячих садків у Харкові

Для діточок від 2 років до школи

Якщо Ви хочете, щоб ваша дитина цікаво, з користю, а головне безпечно провела час серед однолітків, то ви на потрібній сторінці.
Ми об'єднали наш десятирічний досвід садочка, своєчасного розвитку, підготовки до школи, басейну, великої кількості прогулянок із реаліями сьогодення: сном у безпечному місці, генератором, тривогами...
Через обмежений розмір сховища ми змушені прийняти менше дітей і розпочали набір у три різновікові групи: 2-3, 3-4, 4-6 років.

Ми пропонуємо:

ДИТЯЧИЙ САДОК — 12 місяців, будні дні з 8 до 19, у суботу з 8-30 до 13-30 дитина може відвідувати Аква дитячий садок ОстровиРОЗВИВАЮЧИ ЗАНЯТТЯ — Більше 20 розвиваючих занять на місяць, басейн 2 рази на тиждень, прогулянки на свіжому повітрі, логопед, психологСПІЛКУВАННЯ З ОДНОЛІТКАМИ — Знаходження дитини в компанії однолітків під наглядом професійних педагогівКОРИСНЕ П'ЯТИРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯЗАНЯТТЯ ДЛЯ БАТЬКІВ. Онлайн і офлайн лекції для батьків, організація офлайн зустрічей батьків із дітьми БЕЗПЕКА. Дитячий садок зі сховищем і генераторомСПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ на інші сервіси аквасадочку "Острови"

Ви отримуєте:

ВАШ ВІЛЬНИЙ ЧАС. Ви отримаєте можливість займатися важливими справами. РОЗВИТОК ДИТИНИ. Ваш малюк буде виділятися навичками і розвитком серед однолітків. ДРУЗІВ. Ваша сім'я отримає нових друзів - дітей і дорослих. ДОСВІД. Ви отримаєте відповіді на питання у сфері здоров'я та сім'ї.ПОДЯКУ. Коли дитина виросте вона буде вдячна Вам за Ваш вибір.

Запрошуємо Вас на зустріч-екскурсію

Отримайте безкоштовний пробний візит до групи віку Вашого малюка.

Керівниця АкваСадочка особисто проведе екскурсію для Вашій родині, познайомить із майбутнім вихователем, із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Маленькі діти — це серйозно!

Наші відповіді на проблеми сучасних батьків


БРАК ВІЛЬНОГО ЧАСУВам потрібно продовжувати жити, працювати, розвиватися. При цьому важливо, щоб ваша дитина теж могла повноцінно жити своїм життям. Тому ми працюємо.
МАЛО ВІДКТРИТИХ САДКІВБагато садочків, клубів не працюють, значно менше працює закладів для сімейного дозвілля. Ми постійно прогресуємо та додаємо нові послуги.
ТУРБУВАННЯ ПРО БЕЗПЕКУ КОЖНОЇ МИТІУ нашому дитячому садку Острова ми поєднали нашу довоєнну програму з реаліями сьогодення — сховищами, генераторами, тривогами. Наши діти гуляють за кілька кроків від сховища. усі вікна захищені противоударною плівкою. Діти сплять у захищеному місці і їх не трабе будити під час тривоги.
ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ У наших дитячих садочках є теплі басейни для спорту та розваг. Щодня у нас по три прогулянки у будь-яку погоду.
АкваСадок "Острови" — місце, де Вашій дитині буде комфортно, затишно та цікаво з перших днів перебування. Тут, у компанії своїх однолітків, в атмосфері дружби та розуміння Ваша дитина отримає перші корисні навички побудови взаємовідносин із суспільством.

Illustration

АкваСадок "Острови" — цілий світ!

За десять років існування ми з мрії створити круте місце для дітей і батьків розробили цілісну систему виховання дитини від народження до школи. Ми втілили свою мету — дати батькам експертну допомогу в житті дитини!

Для цього ми створили ланцюжок послуг — від малюка в животику до школиа також різні послуги для батьків.

Курси для вагітних

пологовий будинок

Заняття з малюками

дитячий басейн

Власна кухня

з меню для дітей і вагітних мам

Стоматологія

для дітей і дорослих

Спільнота батьків

з онлайн та офлайн подіями для сім'ї

З перших днів війни наші центри перетворилися на притулки для харків'ян. Десятки людей жили у нас, готували їжу, перечікували бомбардування. Багато хто був із дітьми. Команда Центру сім'ї Острова також з перших місяців війни допомагає військовим, лікарям, сім'ям з дітьми і просто харків'янам. 

З червня 2022 року ми відновили роботу і зараз працюють два наших Центри: 

вул. Багалія, 5 (м. Пушкінська)

◦ вул. Полтавський шлях, 169 (м. Холодна гора)

У 2024 році ми готуємо до відкриття Центри на Салтівці та Нових домах/ХТЗ 

Бажаєте дізнатися більше?

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або напишіть нам Ваші контактні дані і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Спасибо!

Мы скоро с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Який же він — дитячий садок мрії?

Ми зібрали побажання батьків і спробували втілити їх у життя. Подивіться, що у нас вийшло.

 • Зручне розташування

  Зараз — Центр міста (м. Пушкінська) і район Холодна гора (м. Холодна гора) Незабаром — Салтівка (м. Студентська), Нові дома/ХТЗ (м. Захсників України / м. Масельского).

 • Наявність ліцензіі та заходи безпеки

  Садочок ліцензований — Харківський приватний заклад дошкільної освіти. Ліцензія №304 від 11.05.2021Безпека — у кожній філії ми розробили інструкції безпеки. Під час тривоги та денного сну діти перебувають у приміщеннях-сховищах. Усі філії обладнані генераторами на випадок відключення електрики. Усі групи обладнані відеокамерами з постійним доступом для батьків.

 • Здоров'я малюка

  Власний басейн — перший спорт та безпека на воді. Систематичне загартовування протягом року. Діти отримують найважливішу навичку в ігровій та невимушеній формі. Стоматологія — підтримуємо здоров'я зубів. Чистимо їх після обіду та після сну. Ходимо в гості та дружимо з феями з двох років.Прогулянки — виховуємо активний спосіб життя.

 • Розвиваючі заняття у групах

  Щодня малюк відвідує розвивальні заняття, отримує досвід адаптації в колективі, весело та цікаво проводить час.Заняття проводяться в приміщеннях Аква Садочку: у групі, залі, басейні та на вулиці.
  ПРОГРАМИ ЗАНЯТЬЛогіка — власна програма та робочи зошити , які були розроблені методичним відділом "Острови"Читанка — адаптовані методичним відділом "Острови" українською мовою програми С. Полякова, Н. Жуковой.Підготовка руки до письма — власна программа з використанням авторських прописів, які були розроблені методичним відділом "Острови"Розвиток мовлення — авторська програма АкваСаду "Острови"Англійська мова — на базі британської програми "Happy hearts", Заняття в Басейні — Програма "Свідоме занурення. Острови" і "Навчання плаванню. Острови."

 • Групи за віком

  Діти грають та вчаться спілкувастись з однолітками. Отримують навички вирішування складних питань.
  Ясюні — 2-3 роки, до 10 діточок у групі.Масюні — 3-4 роки, до 15 діточок у групі.Розумнята — 4-5 років, до 15 діточок у групі.Підготовішки — 5-6 років, до15 діточок у групі.

 • Кількість дітей і вихователів

  У старших групах не більш ніж 15 діточок, у молодших — не більш 10. У кожній групі вихователь і помічник вихователя.

 • Сучасні Інтер'єри

  У всіх групах зроблено сучасний якісний ремонт, щоб перебувати в них було не тільки корисно, а й приємно. Усі матеріали, використані в оздобленні, безпечні та гіпоалергенні, всі дитячі меблі ергономічні та найвищої якості. Ми пропонуємо дітям цікаві сучасні іграшки, які регулярно оновлюються, щоб діти не втрачали до них інтересу та вигадували нові й нові ігри.

 • Збалансоване харчування

  Їжу готує повар дитячого кафе "Острови", меню враховує вікові потреби та особливості кожного з малюків, узгоджене з нутріціологами. Тільки свіжі продукти. Меню змінюється кожні три місяці залежно від сезону. Приклад нашого тиждневого меню

 • Різні варіанти відвідування садку

  Повний день — понеділок - п'ятниця , з 8-30 до 18-00Неповний день — понеділок - п'ятниця , з 8-30 до 13-30 або 14-00 до 19-00Неповний тиждень — обрані дніВечірні чаювання — з 18-00 до 19-00Садок вихідного дня — субота, з 8-30 до 13-30

 • Літній акватабір

  Автивний та веселий табір повного дня, 4 різні тематичні зміни, розважальні та розвиваючи програми, заняття в басейні кожен деньКожного тижня проводимо спеціальну подію — аніматори з експериментами, квестами, теартальні вистави, готуємо вечерю для батьків та інше. 
  Екозміна — 03.07.23—14.07.23 — Знайомимося з навколишнім світом, пізнаємо красу природи, різноманітність живих істот. Пророщуємо мікро-грін. Справжні метелики — спостерігаємо їх появу на світ .Експерименти — 17.07.23 — 28.07.23 — Ці захопливі експерименти не тільки навчать дітей про природні явища, але й дозволять їм весело провести час, відкриваючи для себе науку.Музично- театральна — 31.07.23 — 11.08.23 Співаємо, танцюємо, вчимо вірші. Вигадуємо сценарій для лялькового театру. Стаємо акторами.Кулінарна — 14.08.23 — 25.08.23 — Вчимося готувати різні страви. Знайомимося з фруктами, овочами. Нюхаємо, куштуємо спеції. 

 • Свята, Дні Народження

  Чотири рази на рік діти готують для батьків виступ. Ми робимо фотозону, запрошуємо фотографа, після свята — частуємо дітей та батьків. На День Нарождення кожний малюк отримує подарунок та вітання у групі.

 • Постійний розвиток садочку

  Ми не стоємо на місці. Впроваждуємо нові ідеї, втілюємо нові методики. Обов'язково спілкуємось з батьками діточок. Ми готуємо ще кілька крутих фішок для батьків, які будуть реалізовані вже цього року. Якщо є пропозиції про те, як нам стати краще — ми завжди готові їх обговорити. Ми постійно розвиваємося і намагаємося бути одним з кращих дитячих садків Харкова.

 • Спільнота Батьків

  Для всіх батьків дитячого садка та інших VIP-клієнтів Центру сім'ї Острови ми створили Спільноту Батьків. Для неї влаштовуються онлайн та офлайн заходи, лекції та Q&A-сесії з експертами. Для Спільноти Батьків діють спеціальні ціни на всі послуги Центру сім'ї Острови. 

Illustration

Галерея

Ціни та знижки

Ми хочемо щоб батьки чітко розуміли скільки коштує дитячий садок. Тому ми включили у вартість харчування дитини, відвідування басейну, всі групові заняття. Окремо оплачується одноразовий внесок, вечірні чаювання, індивідуальні заняття.

Послуги, які надає аквасадок "Острови"

Окрема покупка, грн

В пакеті АкваСадок "Острови"

абонемент до басейну 2 рази на тиждень

2 800

включено

англійська мова 1 раз на тиждень

1 400

включено

музика 1 раз на тиждень

1 400

включено

підготовка до школи/ розвиток 2 рази на тиждень

2 400

включено

5-ти разове харчування за місяць

4 400

включено

гімнастика 1 раз на тиждень

1 000

включено

няня 10 годин на день

11 000

включено

Привілеї участника Спільноти Батьків

нема

включено

Усі послуги разом на місяць

24 000

16 400*

*Тож, як ви бачите, разом купувати значно вигідніше!

Пакетні пропозиції

Пакетні пропозиції

Острови на Багалія

Острови на Полтавськом

Повний день (сплата до 1 числа / після 1 числа), грн

15 900 / 16 400

13 900 / 14 400 

Півдня (сплата до 1 числа / після 1 числа), грн

з 8-30 до 13-30 або з 14-00 до 19-00

13 900 / 14 400

11 900 / 12 400

Пробний день (без басейну / з басейном), грн

пробний термін до трьох днів. Спалата по днях.

600 / 1 000 

600 / 1 000 

Неповний тиждень (півдня / повний день), грн

оплата по днях. басейн, харчування, заняття включено

1 100 / 1 300 за день

1 000 / 1 200 за день

Вечірні чаювання (з 18-00 до 19-00), грн

150 за день

150 за день

Садок вихідного дня (сб. з 8-30 до 13-30) / (день / 4 дні)

басейн, харчування, заняття включено

1 100 / 3 600

1 000 / 3 200

ЗНИЖКА (при оплаті 10 місяці Аква-Садочку), грн

5 %

Єдиний щорічний внесок (підручники, подарунки, майстер-класи, страховка), грн

5 000

Послуги окремо

 • абонемент до басейну

  2 800 грн

  2 рази на тиждень

 • англійська мова

  1 400 грн

  один раз на тиждень

 • музика

  1 400 грн

  один раз на тиждень

 • підготовка до школи/ розвиток

  2 400 грн

  два рази на тиждень

 • 5-ти разове харчування

  4 400 грн

  за місяць

 • гімнастика

  1 000 грн

  один раз на тиждень

 • няня 10 годи на день

  11 000 грн

  ціна за місяць

 • Усе разом

  24 000 грн

  якщо купувати усі послуги поодинці

Пакетні пропозиції

 • Повний пакет на Багалія

  15 900 / 16 400 грн 

  при сплаті до 1-го числа / після 1-го числа оплачуваного місяця

 • Повиний пакет на Полтавськом Шляху

  13 900 / 14 400 грн 

  при сплаті
  до 1-го числа / після 1-го числа оплачуваного місяця

 • Пакет Півдня на Багалія

  13 900 / 14 400 грн 

  при сплаті
  до 1-го числа / після 1-го числа оплачуваного місяця

 • Пакет Півдня на Полтавськом Шляху

  11 900 / 12 400 грн 

  при сплаті
  до 1-го числа / після 1-го числа оплачуваного місяця

 • Пробний день на Багалія

  600 / 1 000 грн 

  при сплаті без басейну / з басейном

 • Пробний день на Полтавськом Шляху

  600 / 1 000 грн 

  при сплаті без басейну / з басейном

 • Неповний тиждень (півдня/ повний день)

  150 грн / день

  оплата по днях, басейн, харчування, заняття включено

 • Вечірні чаювання 

  150 грн /день

   з 18-00 до 19-00

 • Садок виходного дня на Багалія (день / 4 дня) 

  1 100 /3 600 грн

  (сб. з 8-30 до 13-30) басейн, харчування, заняття включено

 • Садок виходного дня на Полтавськом (день / 4 дня) 

  1 000 /3 200 грн

  (сб. з 8-30 до 13-30) басейн, харчування, заняття включено

 • Знижка

  5%

  при оплаті 10 місяців Аква-Садочку "Острови"

 • Одноразовий щорічний внесок

  5 000 грн

  підручники, подарунки, майстер-класи, страховка

Приходьте на зустріч-екскурсію

та отримайте безкоштовний пробний візит до групи віку Вашого малюка.

Керівниця АкваСадочка особисто проведе екскурсію для Вашій родині, познайомить із майбутнім вихователем, із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Контакти

м. Харків, вул. Багалія, 5 (м. Пушкінська)

(050)406-50-05 (096)305-50-05

м.Харків, вул. Полтавський Шлях, 169 (м. Холодна гора)

(050)367-30-03(096)367-30-03